افتتاح شبکه تلویزیونی کتاب

وحید شاکری، مدیر کل روابط عمومی جدید نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: هفته آینده نهاد کتابخانه های عمومی کشور تفاهمنامه‌ای را با شبکه چهارم سیما منعقد خواهد کرد و مقدمات افتتاح شبکه تلویزیونی کتاب به زودی فراهم می‌شود

وی درباره تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: این جابه جایی یک تغییر درون گروهی و سازمانی بود و پیش از این امیر حسین خواجوی مدیر عامل موسسه فرهنگی ایران نمایه بود اما حجم فعالیت ها و برنامه های وی مانع از رسیدگی به هر دو نهاد می‌شد و مراسم خداحافظی از مجموعه در کار نبود تا رسانه ای شود.

شاکری عنوان کرد: حجم فعالیت های موسسه فرهنگی «ایران نمایه»، خبرگزاری فرهنگ، طرح دانشنامه خلیج فارس و شبکه تلویزیونی کتاب برنامه های سنگینی بودند که خواجوی را از فعالیت در همه این زمینه ها باز می داشت.

خبرگزاری فرهنگ رونمایی می شود؟!
مدیر خبرگزاری فرهنگ درباره دلیل افتتاح نشدن رسمی این خبرگزاری گفت: بر اساس تعریف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یک خبرگزاری زمانی می‌تواند به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کند که حداقل 12 دفتر استانی فعال داشته باشد. این خبرگزاری از دو سال پیش شروع به فعالیت کرد اما به انسجام لازم نرسید. مرداد ماه امسال  این خبرگزاری در فرمت جدید فعالیت خود را آغاز کرد و به زودی این خبرگزاری به صورت رسمی افتتاح می شود. 

وحید شاکری، مدیر روابط عمومی جدید نهاد کتابخانه های عمومی کشور که دارای کارشناسی علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی است، معارفه شد. وی پیش  از این به مدت دو سال مشاور مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) بود.

منبع: ایبنا